Tenis Brno

Tenis Brno

Poohlížíte se po skutečně luxusním hotelu v Brně? Milujete komfortní prostředí a vynikající pokrmy z české i zahraniční kuchyně? Pokud kromě tradičních požadavků na špičkové ubytování ve městě Brno žádáte i dostatečné sportovní zázemí a překrásné přírodní prostředí, pak pro vás kongresový hotel Maximus Resort představuje fantastické řešení a naplnění snů – co takhle vyrazit na pořádný oddych spojený s ničím nerušenou tenisu?

Hotel Maximus Resort ve městě Brno a jeho tenisová hala

Dáváte přednost hře v hezkém, přírodním prostředí? Hotel Brno Maximus Resort ví, jak důležitý a žádaný je pobyt na čerstvém vzduchu s nádherným výhledem do okolí, a proto své prostory rozprostřel právě v přenádherném okolí brněnské přehrady. Ubytování Brno vám nabízí velmi příjemný tenisový klub s příznačným názvem „Tennis Club Maximus“. Disponuje třemi perfektními (venkovními i krytými) tenisovými kurty, jež jsou provozovány po celý rok. Každá nafukovací tenisová hala je zde moderně osvětlená i vytápěná a funguje po celý rok. A pro koho je to celé vlastně určeno? Samozřejmě pro ty, kteří mají ubytování v Maximus Resort Brno, ale zdaleka nejen pro ně! Je skvělá pro každého, kdo zavítá k brněnské přehradě.

Tenis a ubytování Brno v Maximus Resort – zábava a relaxace pro každého

Na své si přijdou nejen tenisté, ale také ti, kteří holdují spíše nohejbalu. Nezáleží na tom, zda jste profesionální hráči, příležitostní tenisté, nebo držíte raketu v ruce poprvé za život. Tenis Brno od Maximus Resort je tu pro všechny. Dejte si do těla, zahřejte své svalstvo a odpočiňte si způsobem, které vaše zdraví zajisté ocení. Nebo snad raději uspořádáte velkolepou společenskou akci spojenou s dobrým jídlem a akčním turnajem? Tenisová hala Brno v hotelu Maximus Resort stejně jako venkovní tenisové kurty jsou skvělým místem pro každou sportovní událost.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.