Krásné a trvanlivé marmoleum s Podlaháři Nýřany

Marmoleum – podlahy s nýřanskými profesionály

Podlahy jsou základem každého interiéru, jako základní kámen každé stavby. Když přijdete do místnosti, mělo by vás to oslovit a zároveň něco říct o lidech, kteří tuto místnost obývají. Proto je velmi důležité věnovat podlaze pozornost, jelikož ta dodává interiéru charakteristický ráz a dokáže správnou volbou podlahové krytiny umocnit celkové dojmy. Tak jak správná volba umí tyto věci, tak špatná volba umí to samé, ale v opačném provedení. Se západočeskými podlaháři máte jistotu, že v tom velkém množství podlahových krytin nepřeberete a zvolíte tu správnou podlahu. Podlaháři Nýřany mají mnoho zkušeností jak s výběrem tak i pokládkou a proto se nemusíte bát je oslovit. Rádi a ochotně vám řeknou vše co o podlahách ví.

Krásné Marmoleum

Mamroleum je novodobá zcela přírodní podlaha a proto se těší oblibě u zájemců na neobvyklé, ale moderní podlahy. Základ podlahové krytiny Marmoleum tvoří lněný olej, korková drť, pryskyřice, vápenec, dřevitá moučka a přírodní barvivo. Celá tato směs projde speciálními úpravami a slisuje se na jutovou textilii v různých tloušťkách a tvrdostech. Marmoleum se prodává v pásech. Menší místnosti se dají položit z jednoho kusu. Výhodou při pokládce z více pásů je, že případné spáry se dají svařit, tím se zacelí a není vidět žádný rušivý element.

Marmoleum, jeho vlastnosti a využití v praxi

Marmoleum má spoustu skvělých užitných vlastnosti, které tuto podlahu doporučují k využití všude tam, kde se klade důraz na hygienu a nezávadnost, což může být vaše domácnost, stejně jako nemocniční zařízení, dětské zařízení, kanceláře, komerční místnosti podobně. A proč je vlastně tato podlaha tak skvělá? Je to hned z několika důvodů:

 • Přírodní linoleum
 • Tepelná a hluková izolace
 • Měkký povrch
 • Pružnost
 • Tvarová stálost
 • Velký výběr barev, vzorů, tloušťky a tvrdosti
 • Antibakteriální vlastnosti
 • Dlouhověkost
 • Odolnost vůči mechanickému opotřebení
 • Odolnost vůči ohni
 • Snadná údržba
 • Všechny tyto užitné vlastnosti jsou už samostatnou reklamou pro tuto podlahovou krytinu. Není se čemu divit, že si získává mnoho spokojených zákazníků. Marmoleum, tím že je vyrobeno z přírodních materiálů, je ohleduplné k přírodě a ekologii a zároveň vám při správné pokládce a údržbě vydrží až 50 let. Marmoleum je dobrou volbou, pro dlouhý a zdravý životní styl.

  Pokládání podlah Marmoleum

  Pokládání podlah Marmoleum není zrovna nejtěžší, ale i přes to by jste měli zvolit zkušené nýřanské podlaháře, kteří si poradí se všemi druhy podlahy. Podlaháři ze západních Čech jsou zkušení a vědí jaké správné pracovní pomůcky, metody a prostředky mají při pokládání podlah použít, aby vám Marmoleum vydrželo takovou dlouhou dobu, jak se uvádí a mělo všechny užitné vlastnosti, které jste si vyhlédli.

  Marmoleum vám nabízí nespočetné možnosti pokládky, můžete chtít po podlahářích jak jednoduchou pokládku tak složitou. Vesměs podlaháři doporučují v malých místnostech jednoduché provedení a ve velkých místnostech si můžete nechat položit velké ornamenty či vzory. Kombinovat se dá velké množství barev a vzorů, proto se nemusíte obávat, že tuto podlahu uvidíte i jinde. Podlahy, které pokrývá Marmoleum, mají své osobité kouzlo, styl a brzy se vám neokoukají.

  Podlaháři Nýřany ze západních Čech

  V Plzeňském kraji působí mnoho podlahářských firem zabývající se podlahami, poradenstvím a pokládkou. Západočeská firma Podlaháři Nýřany na trhu působí již několik desítek let a je oblíbenou firmou, pro svůj individuální přístup k zákazníkům a nabízeným podlahářským službám. Podlaháři Nýřany působí v Nýřanech i blízkém okolí a dojížďka není žádným problémem.

  Podlaháři z Nýřan jsou zkušení pracovníci vyučení v oboru a hlavně s letitou praxí a zkušenostmi, jak v poradenství tak i v pokládání podlah Marmoleum. Ke své práci používají schválené pracovní materiály, pomůcky a postupy. Podlaháři Nýřany svou práci berou velmi vážně, což ve výsledku ocení nýřanský zákazník, protože má položeno Marmoleum dle svých přání. Marmoleum a jiné podlahy s Podlaháři Nýřany z Plzeňského kraje vám budou dobře sloužit po mnoho let a poskytovat všechny užitné vlastnosti, které dané podlahy mají mít.

  

  Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

  You must be logged in to post a comment.