Tipy na dovolenou v České republice

Hledáte tip na dovolenou a nemůžete si ze záplavy nabídek vybrat? Pokud nechcete trávit dlouhé hodiny v autě nebo v letadle, rozhodně zvažte dovolenou v České republice. Výhodou je jak fakt, že se zde pohodlně domluvíte a nemusíte řešit směnu financí. Navíc si zde můžete užít zajímavou dovolenou celoročně a nemusíte si kvůli ní brát dlouhou dovolenou.

Pokud hledáte pouze krátkou dovolenou, jsou pro vás dobrou volnou třídenní pobyty, které můžete absolvovat například víkendovou formou. Nevýhodou je, že je o víkendové termíny velký zájem a svou dovolenou musíte obvykle plánovat delší dobu dopředu. Zatímco pokud vám nevadí vyrazit během pracovního týdne, s rezervací termínu obvykle nebývá větší problém a můžete vyrazit prakticky okamžitě. Samozřejmě záleží na lokalitě, sezóně a obsazenosti hotelu.

Slevy na dovolenou

Trendem posledních několika let je cestování se slevou. Pokud jste ještě nikdy neslyšeli o slevových portálech, pak jste se možná připravili o jedinečnou šanci dopřát si zajímavou dovolenou se slevou až 60 % a mnohdy i více! Stačí pouze navštívit některý ze slevových portálů, který se zaměřuje na slevy pobytů a zájezdů a vybrat si z aktuální nabídky. Takovým portálem je například www.newgo.cz. Princip nákupu je poměrně jednoduchý – na slevovém portálu zakoupíte poukaz na pobyt za akční cenu a získáte unikátní kód, který následně uplatníte při rezervaci své dovolené nebo pobytu.

Ideální zimní dovolená

Slevy na pobyty se dají využít celoročně. V závislosti na sezóně zde naleznete letní pobyty u vody, stejně jako slevy na zimní dovolenou na horách. Máte-li rádi zimní sporty, rozhodně byste si neměli nechat ujít slevy na lyžařské pobyty, součástí kterých jsou obvykle také skipasy. Rodiny s dětmi mohou navíc využít bonus v podobě pobytu pro 1 nebo 2 děti zcela ZDARMA. Prohlédněte si aktuální nabídku slev na dovolenou a užijte si příjemný odpočinek se svými blízkými!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.