Tipy jak ušetřit za nákup dovolené

Chystáte se koupit dovolenou? Ať se jedná o nákup letní či zimní dovolené, ať chceme koupit pobyt pro čtyřčlennou rodinu nebo pro pár. Uvažujeme o dovolené u moře nebo o pobytu u přehrady či pobytu na lyžích? Je to vcelku jedno, ale určitě všichni chceme za nákup dovolené utratit adekvátní cenu, ne-li ušetřit.

Tipy jak ušetřit za nákup dovolené

Obecně je známo, že čím dříve dovolenou koupíme, tím více ušetříme, takové slevě se říká sleva na „první chvíli“, neboli sleva „First Moment“. Naopak nákup dovolené na poslední chvíli, takový nákup, kdy je odjezd na dovolenou za několik dní či za pár hodin se říká sleva na „poslední chvílí“, neboli sleva „Last Minute“.

Pokud chceme ušetřit peníze za nákup dovolené, ať už se jedná o jakýkoliv typ pobytu (u moře, v ČR, na Slovensku, v termálních lázních, poznávací pobyt, vinařský pobyt, wellness pobyt, lyžařský pobyt), je dobré vědět, kde takovou dovolenou se slevou hledat. Široká nabídka slev na dovolenou je na www.NewGo.cz, kde se nabídka pobytů celoročně obměňuje podle sezónnosti. Slevy na dovolenou dosahují na NewGo.cz až 70 % z původních cen.

Slevy na dovolenou

Při nákupu dovolené můžeme ušetřit peníze například na druhu zvolené dopravy. Pokud se rozhodneme pro cestování vlastním vozem a je možné vlastním automobilem cestovat, rozpočet dovolené to rozhodně sníží. V případě, že vyrážíme na dovolenou s malými ratolestmi, je dost pravděpodobné, že za dítě nebudeme platit ubytování. Často jsou děti do 6, 12 a někdy i 18 let zdarma.

Závěrem můžeme říct, že za dovolenou ušetřit skutečně jde. Musíme jen vědět, kde takovou dovolenou koupit a na čem se vyplatí ušetřit a na čem naopak ne, tak aby kvalita a pocit odpočinku z dovolené byly naplněny. Díky dnešním možnostem nákupu dovolené se slevou si můžeme dovolenou dopřát úplně všichni.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.