Silvestr na sněhu

Když nastane zima, většina z nás se těší nejvíce na oslavu nového roku, odpočítávání posledních minut do půlnoci, velkolepý ohňostroj, zasněžené pláně a čas strávený s nejbližšími přáteli či rodinou. Jak se říká, jak na nový rok, tak po celý rok. Sice by většina z nás trpěla ranní nevolností po rušné noční oslavě, ale patří to k novému roku stejně tak, jako dobré jídlo, nějaká ta výborná sklenička sektu na přípitek a dobrá nálada. Každý silvestr slaví po svém, v domácím kruhu, v ruchu velkoměsta nebo na dovolené.

Hry na horách

V posledních letech se stalo velice oblíbeným trávit nový rok na horách, ve vyhřáté chatě, zasněžených kopcích a je to spojeno také s lyžováním, zimními sporty nebo odpočinkem ve wellness. Pokud chceme najít výhodné ubytování také z finanční stránky, můžeme využít slevy na pobyty na horách, které najdeme, vždy když se dobře porozhlédneme. Pro lyžaře je to vhodné i díky ubytování v blízkosti sjezdovek a běžkařských tras, nejdůležitější je však mít vedle sebe ty správné přátelé.

Odcestovat na svátky prospívá většinou každému. Změna prostředí, objevování nových míst, aktivní pohyb, kterému na horách není nouze a také nabídka wellness, která nabízí perfektní odpočinek od stresu a stálých povinností. Pokud chceme cestovat také s malými dětmi, můžeme narazit na akce, kde je pobyt pro dítě zdarma, navíc se velmi dobře zabaví díky akcím, které se pořádají, nebo klasickým stavěním sněhuláka či bobováním.

Zasloužená novoroční relaxace

Zima je nádherné roční období, sice mrzne, až praští, ale malebná zasněžená krajina nabízí krásné pohledy, zážitky i zábavu. Po novoroční oslavě můžeme navštívit procedury, jako jsou masáže, peelingové kůry, lázně a koupele, celotělové zábaly, nebo navštívit saunu či bazén. Někomu to procedury pomáhají po kocovině, zbavují nás stresu, uvolňují namožené svaly, detoxikují organismus a očišťují nás od škodlivých látek, pomáhají lepšímu spánku a mnoho dalšího. Pokud stále váháme i nad vánočními dárky pro přátele, máme možnost využít slevy na pobyty na horách také jako překvapení.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.