Kouzelný pobyt v Bečově nad Teplou pod místním hradem

Láká vás dovolená v městech s bohatou historií obklopené malebnou přírodou? Vyrazte do Bečova nad Teplou. Město ukryté v údolí řeky Teplé se nachází uprostřed lesů a jeho hlavní dominantou je jeden z nejzachovalejších hradů v Česku. Díky této pamětihodnosti, dobré lokalitě v půlce železniční tratě Karlovy VaryMariánské Lázně a krásné přírodě patří Bečov nad Teplou mezi turisticky vyhledávaná výletní místa v Karlovarském kraji. Vy zde však nemusíte strávit pouze jednodenní výlet, ale rovnou celý víkend či dovolenou. Stačí se pouze podívat na stránky slevových portálů a najít si tam zajímavé slevy na pobyty ve městech, které mohou váš sen o kouzelném pobytu pod hradem proměnit ve skutečnost. Prohlédněte si aktuální zájezdy do České republiky a užijte si dovolenou plnou příjemných zážitků.

Rodinný penzion s nevšední restaurací

Díky slevám se tak můžete ocitnout například na náměstí v Bečově nad Teplou v rodinném penzionu umístěném v nádherné historické budově. Řeč je o rodinném penzionu a restauraci Hradní bašta, který se nachází v těsné blízkosti místního zámku. Penzion nabízí příjemné ubytování ve stylově zařízených pokojích, ve kterých dominuje dřevo a různé historické doplňky. Některé z pokojů disponují balkonem a vy se tak můžete ihned po probuzení kochat krásným výhledem na gotický hrad či barokní zámek. Součástí penzionu jsou dvě dobové restaurace s terasami, které nabízejí tradiční českou kuchyni i středověké speciality. Milovníci dobrého vína zajisté uvítají vinný sklep a vinotéku, ve které naleznou kvalitní moravská vína té nejvyšší kvality.

Podnikněte výlet za českým lázeňstvím

Bečov nad Teplou se nachází v západočeském lázeňském trojúhelníku, který tvoří města Karlovy Vary, Františkovy Lázně a Mariánské Lázně. Pokud budete mít během vašeho pobytu pár volných chvil, určitě se vydejte na výlet právě do těchto českých lázeňských skvostů. Jako dopravní prostředek můžete využít vlak a projet se tak po železniční trati, která se vine kolem řeky Teplé krásnou horskou přírodou. V lázeňských městech se projdete po prostorných lázeňských kolonádách, spatříte tryskající prameny nebo můžete na vlastní kůži pocítit, proč je české lázeňství světovou špičkou a vyzkoušet některou z lázeňských wellness procedur.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.