Lícové cihly jsou výbornou vizitkou Vašeho domu

Lícové cihly jsou cihly, které jsou určeny pro to být viditelné, a tím jsou navrženy s estetickými cíli. Existuje mnoho výrobců lícových cihel a pásků, kteří používají různé techniky a jsou snadno dostupné v obchodech se stavebninami.

Jak už název napovídá, lícové cihly jsou určeny pro použití jako obklady – například na vnější zdi, kde budou cihly vidět. Cihly jsou určeny pro čistý vzhled Vašeho domu. Klasické lícové cihly můžete pořídit v běžné červené barvě, je však také možné najít krémové, žluté a další barvy. Některé cihly mohou mít nečistoty, které přidávají vizuální strukturu a obkladové cihly mohou být rovněž orazítkovány motivy a vzory, které jsou navrženy tak, aby byly atraktivnější.

Někdy je možné najít cenově dostupné lícové cihly v podobě rekultivovaných cihel. Existují řady různých modelů a řad, které jsou použity k tomu, abychom dosáhli vzhledu, který požadujete.

Firma Naturbrick dodává 100% přírodní lícové cihly a pásky, z ekologického materiálu, s dobrými izolačními vlastnostmi. Cihla je pálená, trvanlivá a pěkná i za stovky let, s minimální údržbou, odolná vůči mrazu bez trhlin a prasklin.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.