Virtuální kanceláře a plně vybavené kanceláře Praha 5

Již i české firmy najely na celosvětový trend pronájmu virtuálních i plně vybavených kanceláří na klíč v lukrativních lokalitách známých administrativních center a právě společnost Scott & Weber potvrzuje, že navzdory současné nízké poptávce po tradičních nezařízených kancelářských prostorech jsou jejich kanceláře na klíč zcela obsazené. Proto bylo třeba vyhledat a otevřít další vhodnou lokalitu pro nové centrum, jímž se stala budova Anděl Park Smíchov, adresou Karla Engliše 3201/6, 150 00 Praha 5, vchod A, 5. patro.

VIRTUÁLNÍ KANCELÁŘE (SÍDLA)

nabízejí podnikatelům nejrychlejší, nejjednodušší a nejlevnější způsob získání prestižní adresy pro sídlo jejich společnosti, kde bez nutnosti zaměstnání vlastní administrativy obdrží veškeré podpůrné činnosti související s administrativní správou společnosti (proto pojem virtuální). Poskytovatel disponuje profesionálním týmem vyškoleného personálu, který se stará klientovi o došlou a odeslanou poštu, na přiděleném jedinečném telefonním čísle přijímá operátorka jménem společnosti klienta telefonní hovory a vyřizuje vzkazy. Klient může využívat celou škálu dalších technologických a administrativních služeb bez nutnosti fyzické přítomnosti svých zaměstnanců v sídle společnosti. Virtuální kancelář je excelentní způsob snížení rizika při rozjezdu nových podnikatelských záměrů stejně jako vhodné řešení poboček pro renomované zaběhlé společnosti.

PLNĚ VYBAVENÉ KANCELÁŘE

Koncept flexibilních kanceláří dává podnikateli maximální možnost soustředit se na svůj vlastní byznys, o zbytek se za něho postará profesionál. Z uvedeného je patrné, že hlavními benefity flexibilních kanceláří jsou:

- Flexibilita řešení umožňující „ušít“ téměř okamžitě řešení na míru v jakémkoli čase, tzn. pružně reagovat na kapacitní potřeby např. v případě expanze.

- Cenová efektivita – zákazník platí pouze za to, co spotřebuje, bez nutnosti vysokých počátečních investic a bez žádných dalších nepřímých (např. mzdové náklady, školení) či skrytých nákladů.

- Rychlost – zkrátka „Plug and Play“ do 24 hod.

- Krátkodobost kontraktu – záleží pouze na přání klienta, zda potřebuje kanceláře k pronájmu na den, týden, měsíc či rok.

- Jednoduchost smluvních jednání – žádné intriky, žádní zástupci realitních kanceláří, žádní právníci.

Taková byznys-centra nabízejí řádově desítky plně zařízených klimatizovaných kanceláří, vybavených moderní technologickou infrastrukturou s týmem obchodní a technické podpory, manažerem centra a profesionálními recepčními k vašim službám.

 Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.