Sídlo pro firmy Brno a Ostrava – podnikání bez kompromisů

Potřebujete vaše podnikání zjednodušit nebo dokonce zbavit zbytečných nákladů? Není nic jednoduššího, stačí si jen pořídit virtuální sídlo své společnosti ve velkém městě. Může jím být i centrum jihomoravského kraje Brno nebo Ostrava na severu Moravy. Sídlo firmy Brno a Sídlo firmy Ostrava jsou ta správná a dostupná řešení pro vaše podnikání.

Virtuální kanceláře Brno mají pro podnikatele i živnostníky naprosto jasnou nabídku.

Ulevte svým nákladům, zjednodušte své podnikání. To platí hlavně pro ty, kteří velmi často cestují, mají větší počet klientů a mít pevný záchytný bod pro své podnikání. Místo pro firmy brno jim takoví bod může poskytnout a spolu s ním i řadu služeb, které by v případě vlastního sídla byly poměrně náročné a tí pádem i nákladné.

Čím tedy v případě virtuální kanceláře či sídla společnosti začít?
Jednoduchá odpověď, stačí se jen podívat na internetový portál sídloprofirmybrno.cz nebo sidloprofirmyostrava.cz a domluvit si s námi schůzku či návštěvu našeho zástupce. Potřebné informace k nabízeným službám i kontakty naleznete právě zde.

Co vám poskytnutí sídla virtuální kanceláře v Brně může poskytnout.
Od jednoduché, nejlevnější varianty – poskytnutí doručovací adresy, přes poskytnutí sídla firmy až k virtuální kanceláři s recepcí je v každé variantě řada výhod. Nejvíce je jich samozřejmě v té nejdražší, a také nejvíce žádané variantě. Tou je virtuální kancelář s recepcí a sídlem v Brně či Praze.

V tomto balíčku máte zajištěny výhodné služby pro vaši firmu.
První z výhod je její akční cena, kdy za platbu deseti měsíců získáte právo na virtuální sídlo firmy na celý rok, pronájem vaší virtuální kanceláře tak bude činit pouze 490 korun za měsíc. Za tuto částku určitě nepořídíte kamennou kancelář v žádném větším městě.

Další služby a výhody virtuálního sídla Brno můžeme stručně vyjmenovat
Zápis sídla společnosti do obchodního rejstříku a pro kontakt s orgány státní správy se službami virtuální kanceláře, označení sídla společnosti v souladu s živnostenským zákonem, vlastní telefonní číslo ve tvaru dané lokality, na kterém se bude v pracovní době hlásit asistentka jménem Vaší společnosti a přijímat a předávat vzkazy. Dále je tu možnost vystavení průkazu zmocněnce pro příjem doporučených zásilek a služby recepce v pracovní době s vyřizováním vzkazů s příjmem a uložením poštovních zásilek pro virtuální kancelář Brno. Na došlé zásilky lze upozornit SMS či e-mailem. Tyto zásilky lze skladovat v prostorách sídla firmy po celý rok také je přeposílat po České republice a do zahraničí.  V případě školení či návštěvy klientů v sídle pro firmy Brno lze pronajmout pronájmu zasedací místnosti s příslušnou technikou a službami.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.