Pronájem virtuálních kanceláří i plně vybavených kanceláří na klíč

Office-Advisor je předním českým poskytovatelem služeb na trhu zprostředkování a poradenství v oblasti pronájmu kancelářských prostor na klíč. Svým klientům nabízí online databázi se stovkami nabídek lokalit od provozovatelů pronájmů kanceláří a sídel z regionu celé střední a východní Evropy.

Kanceláře k pronájmu

Tuto službu ocení každý, kdo potřebuje plně vybavené kancelářské prostory ať už ke krátkodobému nebo dlouhodobému užívání ihned a bez nutnosti nemalých vstupních investic. Výhod je však mnohem více. Můžete si sami určit a i v průběhu pronájmu i podle potřeby zvyšovat nebo snižovat velikost pronajímané plochy. Můžete si vybrat z řady prostor v nejatraktivnějších lokalitách a nejmodernějších budovách a všechny prostory vám budou k dispozici doslova do druhého dne.

Virtuální kanceláře

Virtuální kancelář vám poskytne veškeré výhody tradiční kamenné kanceláře a ještě něco navíc. Opět ušetříte na vstupních investicích – veškeré náklady na personální a technologické zařízení kanceláře nájemce. Koncept virtuální kanceláře je jednoduchý. Za určitý měsíční paušál získáte balíček služeb, který kromě atraktivní adresy v místě vašeho výběru, zahrnuje např. služby telefonní asistentky, jež bude vaším jménem vyřizovat veškeré vaše hovory, bude vyřizovat vaší a přeposílat vaší poštu, apod. Adresu, kterou s touto službou obdržíte, můžete využít jako atraktivní sídlo firmy, které musíte mít jako každý podnikající subjekt ze zákona uveden v obchodním rejstříku.

Můžete si krom toho vybrat z celé řady nadstandardních služeb. Mezi ně patří například možnost využití odborně proškoleného personálu, který bude vyřizovat telefonní hovory jménem Vaší společnosti, příjem a přeposílání poštovních a kurýrních zásilek, možnost krátkodobého pronájmu zasedacích místností, ad. Ušetříte tak mnoho času, jelikož Office-Advisor Vám bude přeposílat pouze kvalifikované poptávky skutečných zájemců o Vaše služby.

Office-Advisor Vám pomůže zvýšit povědomí o Vašich službách, zvýší Vám image a ušetří Vám rozpočet marketingu a obchodního oddělení. Office-Advisor Vám vydělá peníze za Vás. Neváhejte proto a informujte se o detailech poskytovaných služeb na infolince +420 255 700 805 nebo na webu www.office-advisor.cz.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.